Vārds, Uzvārds Gads Grupa Klubs Valsts Pilsēta
Andris Kajaks 1987 TV2 LV Inčukalns
Marta Vaivare 1989 TS1 Rīdzene Fitness LV Rīga
Rihards Mickēvičs 1989 TV1 Rīdzene Fitness LV Riga
Ričards Pētersons 1997 TV1 LV Ādažu novads
Adrians Gūtšmits 2001 TV1 LV Rīga
Anita Austruma 1987 TS2 Ledlauzis LV Rīga
Muntis Rubiks 1985 TV2 LV Cēsis
Janis Lukaševics 1984 TV2 LV Nīcgale
Viesturs Brolišs 1983 TV2 LV Ogre
Vasilijs Strelkovs 1979 TV3 LV Jūrmalā
Aigars Kručs 1975 TV3 LV Rīga
Made Dumpe 2000 TS1 LV Rīga
Nauris Cīrulis 1989 TV1 LV Cēsis
Una Ellere 1995 TS1 LV Aluksne
Ervīns Cipčenko 1988 TV2 LV Jelgava
Markuss Cipčenko 2006 TV1 LV Jelgava
Baiba Krauze 1991 TS1 LV Salaspils
Raivis Berkolds 1994 TV1 LV Riga
Aigars Ozolkāja 1983 TV2 ASK Patria OCR LV Saulkrasti
Gatis Kārkliņš 1978 TV3 LV Cēsis
Lelde Lapsa 1994 TS1 LV Sigulda
Aļģirts Vilkoitis 1990 TV1 LV Riga
Inna Gusarova 1987 TS2 Evolution Fitness Studio LV Ādaži
Sergejs Protasovs 1994 TV1 Evolution Fitness Studio LV Ādaži
Normunds Vilks 1976 TV3 VPK LV Valmiera
Artis Cālītis 1984 TV2 CH Zürich
Mārcis Saliņš 1991 TV1 LV Tīraine
Mārtiņš Rudzītis 1986 TV2 ASOTO LV Sigulda
Vineta Onckule 1992 TS1 LV Rīga
Andris Caune 1975 TV3 Sudrabkalni LV Sudrabkalni
Ainārs Andžāns 1981 TV2 LV Tukums
Sanda Skromāne 1986 TS2 Zemessardze 27.KB LV Sigulda
Oļegs Ponomarjovs 1990 TV1 Otrā māja LV Krāslava
Baiba Hudorožko 1996 TS1 LV Rīga
Jānis Paušus 1984 TV2 LV Rīga
Olafs Bērziņš 1999 TV1 LV Rīga
Andrejs Grevis 1978 TV3 LV Skultes pag., Limbazu nov.
Linda Kramnaja 1980 TS2 LV Rīga
Edijs Druva 1984 TV2 LV Mārupe
Mareks Zālītis 1984 TV2 MP LV Ķekava
Deniss Lavrenovs 1983 TV2 Ulbroka LV Riga
Lilija Lavrenova 1988 TS2 Ulbroka LV Riga
Sandis Kuklis 1988 TV2 LV Baldone
Mārtiņš Cepurnieks 1984 TV2 LV Baldone
Dmitrijs Juščenko 1982 TV2 LV Rīga
Jūliana Juščenko 1984 TS2 LV Rīga
Jurijs Šaboha 1986 TV2 LV Sigulda
Jānis Jaunzems 1965 TV3 LV Sigulda
Margarita Meire 1999 TS1 LV Rīga
Agnese Straupe 1991 TS1 LV Dundaga
Zane Gavare Rancāne 1994 TS1 LV Rīga
Ilgvars Purvinskis 1975 TV3 Salaspils LV Salaspils
Kaspars Strožs 1996 TV1 Salaspils LV Salaspils
Jānis Marcinkevičs 2005 TV1 LV Sigulda
Jūlija Grigorenko 1988 TS2 LV Riga
Olga Paramonova 1988 TS2 LV Riga
Anastasiia Kaluzhenova 1991 TS1 LV Riga
Ervīns Kivļonoks 1989 TS1 LV Riga
Kristaps Sūna 1978 TV3 DNA LV Rīga
Zigmārs Cercins 1983 TV2 LV Riga
Māris Zinbergs 1988 TV2 Siguldas Takas LV Sigulda
Vitālijs Šakels 1988 TV2 LV Rīga
Deniss Sļadzevskis 1998 TV1 LV Rīga
Diāna Turka 2000 TS1 Ledlauzis LV Rīga
Artūrs Grigorjevs 1993 TV1 LV Rīga
Ritvars Krustkalns 1993 TV1 LV Riga
Līga Renkmane 1987 TS2 LV Rīga
Toms Gertners 1987 TV2 LV Valmiera
Kristīne Ivanova 2006 TS1 LV Alūksne
Pēteris Pestrekovs 1986 TV2 LV Madonas Novads
Mārtiņš Šteins 1992 TV1 Wolfhouse Riga climbing team LV Rīga
Vismands Menjoks 1989 TV1 LV Rīga
Kaspars Sniegs 1978 TV3 FOLKMAŅI LV Jelgava
Jana Litvinova 2005 TS1 LV Rīga
Rihards Saksons 1991 TV1 R$O LV Marupe
Kristaps Dinka 1995 TV1 LV Mālpils
Laura Briede 2001 TS1 SB "Liesma" LV Saldus
Marta Vintere 1994 TS1 LV Rīga
Monta Caunīte 1991 TS1 LV Valmiera
Māris Ozols 1991 TV1 LV Rīga
Līva Mazkalniņa 1996 TS1 LV Valmiera
Dāvis Fricbergs 1994 TV1 LV Ulbroka
Agnis Ābele 1998 TV1 LV Liepāja
Atis Putns 1995 TV1 LV Liepāja
Mārtiņš Cipulis Cipulis 1991 TV1 LV Rīga
Laura Done 1991 TS1 LV Baldone
Daniels Pavlovskis 2002 TV1 LV Sigulda