image

Piedalies PATRIA TOUGH RUN 2019

 

Patria Tough Run

Skrējiens atklāj labāko, kas ir dalībniekos, — intelektu, izturību, drosmi, optimismu un dzīvesprieku. Vērtības, kuras no jauna apzināt sevī un apliecināt apkārtējiem.
Neparastu, psiholoģiski izaicinošu šķēršļu pārvarēšana to atšķir no jau esošajiem skrējieniem,
piemēram, no «Stipro skrējiena», «Drosmes skrējiena», «Lāčplēša krosa» vai «Karostas mezgla». Pēc Patria Tough Run Latvijā attīstījās līdzvērtīgs skrējiens «Patria Race».

Skrējiena viens no mērķiem saliedēt Latvijas sabiedrību ar NBS un NATO karavīriem, kas sekmēs iedzīvotāju izpratni un interesi par NBS, veicinot visaptverošas valsts aizsardzības modeli.


Šķērslis kā izaicinājums

Spilgtas emocijas un izaicinājumu sagādās skrējiena šķērsli, kuru pārvarēšanai katram dalībniekam, atrodoties kustībā, būs jāizdomā sava taktika, kā ergonomiskāk un efektīvāk secīgu pārbaudījumu apvienojumu pieveikt.


Prieks no sava «nevaru» pārvarēšanas

Šo domu var izvirzīt kā vadmotīvu, dalībai «Patria Tough Run» armijas simtgades skrējienam. 2018. gada pasākums apliecināja, ka svarīgāks par izcīnītajām vietām un uzvarām ir saviļņojums un prieks, ko dalībnieks gūst no aktīvas darbības, no sava «nevaru» pārvarēšanas.